JacobCFC napisał(a):

|
Więc zostajemy bez lewego obrońcy na ten moment. Teraz pozostaje czekanie od której kolejki dyzma zacznie narzekać, że nie ma kim grać. Hmm może już od 1?
|
Zakontraktują Gruzina z Jagi i będziemy mieć jednego nominalnego lewego obrońcę na cały sezon. No i jeszcze przecież Dudka może grać na lewej i sprawa załatwiona.