Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68158
Stary 19.06.2014, 12:00
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
Więc zostajemy bez lewego obrońcy na ten moment. Teraz pozostaje czekanie od której kolejki dyzma zacznie narzekać, że nie ma kim grać. Hmm może już od 1?
Zakontraktują Gruzina z Jagi i będziemy mieć jednego nominalnego lewego obrońcę na cały sezon. No i jeszcze przecież Dudka może grać na lewej i sprawa załatwiona.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując