Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68157
Stary 19.06.2014, 11:53
Więc zostajemy bez lewego obrońcy na ten moment. Teraz pozostaje czekanie od której kolejki dyzma zacznie narzekać, że nie ma kim grać. Hmm może już od 1?
Odpowiedz cytując