|
Prawda. Mają problem w Lubinie z prezesami, lecz mi chodzi o podwaliny jakie tam się tworzą, czyli akademię piłkarską, która miele na pełnych obrotach.
Swoją drogą w zeszłotygodniowym Przeglądzie Sportowym Boniek rzekł,że za szkolenie odpowiadają kluby. Póki one się za to nie wezmą to nie będzie poprawy.....ehhh a człowiek liczył,że wzorem federacji niemieckiej,belgijskiej itp. PZPN się weźmie wreszcie do roboty,a tu kicha. Po co się męczyć.
|