Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5661
Stary 18.06.2014, 22:44
No co Ty nie powiesz - a ja myślałem, że wystarczy wybudować i już...

Nie wiesz jak funkcjonuje SKWK, nikogo z SKWK nie znasz, zapewne z nikim z SKWK nigdy nie rozmawiałeś - więc za przeproszeniem skończ .......ić te smuty o PRLowskiej mentalności, bo chuja wiesz i w nogach śpisz.

ps. Jakich to "logicznych argumentów" używacie?
Odpowiedz cytując