|
No co Ty nie powiesz - a ja myślałem, że wystarczy wybudować i już...
Nie wiesz jak funkcjonuje SKWK, nikogo z SKWK nie znasz, zapewne z nikim z SKWK nigdy nie rozmawiałeś - więc za przeproszeniem skończ .......ić te smuty o PRLowskiej mentalności, bo chuja wiesz i w nogach śpisz.
ps. Jakich to "logicznych argumentów" używacie?
|