wolfy napisał(a):

Ja .......ę. Jak można tak zakłamywać rzeczywistość?
Nie, faktycznie nie było za czasów PiS nagonki. W ogóle.
Zachowujesz się, jakby ludzie mieli tutaj pamięć złotej rybki. Serio twierdzisz, że nie ma różnicy?
|
nie dyskutujcie z tym kłamcą , on tu po to jest ROZMYWAĆ temat, takie jego zadanie , jaką trzeba być mendą żeby po tym co dzieje sie od 7 lat zrównywać złodziei peowskich z PIS , we Wprost właśnie trwają obchody 25 lat WOLNOŚCI ,