Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27292
Stary 18.06.2014, 17:52
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Pewne media za czasow PiS rowniez mialy inaczej przelozona wajche. TVP byla telewizja PiS-u, gdzie politycy PiS (Czabanski) oraz przychylni im dziennikarze (Wildstein, Karnowscy) mieli władze, a "Wprost" w tamtym czas byl najbardziej pisolubnym tygodnikiem.

Jak dobrze poszukasz to znajdziesz kilka moich postow ze szczegolami na ten temat.
Ja .......ę. Jak można tak zakłamywać rzeczywistość?
Nie, faktycznie nie było za czasów PiS nagonki. W ogóle.

Zachowujesz się, jakby ludzie mieli tutaj pamięć złotej rybki. Serio twierdzisz, że nie ma różnicy?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!