emj10 napisał(a):

Pewne media za czasow PiS rowniez mialy inaczej przelozona wajche. TVP byla telewizja PiS-u, gdzie politycy PiS (Czabanski) oraz przychylni im dziennikarze (Wildstein, Karnowscy) mieli władze, a "Wprost" w tamtym czas byl najbardziej pisolubnym tygodnikiem.
Jak dobrze poszukasz to znajdziesz kilka moich postow ze szczegolami na ten temat.
|
Ja .......ę. Jak można tak zakłamywać rzeczywistość?
Nie, faktycznie nie było za czasów PiS nagonki. W ogóle.
Zachowujesz się, jakby ludzie mieli tutaj pamięć złotej rybki. Serio twierdzisz, że nie ma różnicy?