Davss875 napisał(a):

|
Wie ktoś co sie dzieje z Burasem? Podobno odszedł z Siarki? Czemu nie wrócił do nas? Zastapiłby Chrapka. Nie mamy wielu piłkarzy, może by się rozwinał.
|
a czemu o Bruda sie tak nie martwisz?
Zastąpiłbym Chrapka tak jak Sikorski zastąpił Brożka.