huberix napisał(a):

''Szanse na to, że Dawid Plizga trafi latem do Wisły Kraków, zmalały niemal do zera. Biała Gwiazda ma zastrzeżenia co do stanu jego wyeksploatowanego organizmu.'' - Sportowe Fakty
Moim zdaniem szkoda. żydki zaryzykowali w Nowaka i się im opłaciło. Później już coś z nim było nie tak, ale gdyby nie on to parchy by spadły. Plizga by się dużo bardziej nadawał na skrzydło niż Sarki.
|
Czytaj Sarki zostaje i nie ma pieniędzy na kontrakt dla Plizgi...
Smuda znów zgłasza chęć udziału w Mazurskich Nocach Kabaretowych
Temat Plizgi wypływa - "jak go miałem w Zagłebiu to był profi, świetny chłopak" blablabla
Nie ma kasy, idzie wersja, że zniszczony fizycznie grajek - "miał dwie operacje obojczyka, także kolana. za sobą dużo operacji".
Czekam na opowieści jak to Lucas ma większy potencjał od Chrapka, a Buchalik jest lepszy od Miśka... oby.