Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68149
Stary 18.06.2014, 17:35
huberix napisał(a):Wyświetl post
''Szanse na to, że Dawid Plizga trafi latem do Wisły Kraków, zmalały niemal do zera. Biała Gwiazda ma zastrzeżenia co do stanu jego wyeksploatowanego organizmu.'' - Sportowe Fakty

Moim zdaniem szkoda. żydki zaryzykowali w Nowaka i się im opłaciło. Później już coś z nim było nie tak, ale gdyby nie on to parchy by spadły. Plizga by się dużo bardziej nadawał na skrzydło niż Sarki.
Czytaj Sarki zostaje i nie ma pieniędzy na kontrakt dla Plizgi...
Smuda znów zgłasza chęć udziału w Mazurskich Nocach Kabaretowych
Temat Plizgi wypływa - "jak go miałem w Zagłebiu to był profi, świetny chłopak" blablabla
Nie ma kasy, idzie wersja, że zniszczony fizycznie grajek - "miał dwie operacje obojczyka, także kolana. za sobą dużo operacji".

Czekam na opowieści jak to Lucas ma większy potencjał od Chrapka, a Buchalik jest lepszy od Miśka... oby.
Ostatnio edytowane przez arti : 18.06.2014 o godz. 18:36.
Odpowiedz cytując