''Szanse na to, że
Dawid Plizga trafi latem do Wisły Kraków, zmalały niemal do zera. Biała Gwiazda ma zastrzeżenia co do stanu jego wyeksploatowanego organizmu.'' - Sportowe Fakty
Moim zdaniem szkoda. żydki zaryzykowali w Nowaka i się im opłaciło. Później już coś z nim było nie tak, ale gdyby nie on to parchy by spadły. Plizga by się dużo bardziej nadawał na skrzydło niż Sarki.