Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68138
Stary 18.06.2014, 15:16
Akurat odejście Pietii to duży plus. Na sam początek wiosny nawet grał ok i wydawało się, że może być dobry na LO, ale potem zaczął znów grać dno.
Odpowiedz cytując