Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68135
Stary 18.06.2014, 14:24
Grantar napisał(a):Wyświetl post
skład jest pewnie taki na jaki Wisłę stać.
Nie kibicujesz bo czujesz się zbyt elitarny by kibicować takiemu składowi ...
OK nie kibicuj ...

Tylko nie wyzłośliwiaj się w stosunku do tych, którzy pozostali aby dopingować .
Kochasz Wisłę .... inaczej ...
Ja nie kibicuję składowi czy wieszakom. Ja kibicuję Wiśle.

I to ja się powinienem czuć zdołowany. Przecież skład jest elitarny dla takich elitarnych jak ty. Mnie nie uwzględniono w budzecie.

Jak już pozostałeś dopingować to chociaż rób to dobrze. Nie wiem, czy żryć w domu nie dają lub żrecie tyle kiełbach że usta full zapchane więc może dlatego brzmicie jak chórek gregoriański?
Może pomyślicie o jakiś megafonach, np. takich jak na procesjach i pielgrzymkach używają zakonni księżą.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 18.06.2014 o godz. 14:28.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując