Grantar napisał(a):

skład jest pewnie taki na jaki Wisłę stać.
Nie kibicujesz bo czujesz się zbyt elitarny by kibicować takiemu składowi ...
OK nie kibicuj ...
Tylko nie wyzłośliwiaj się w stosunku do tych, którzy pozostali aby dopingować .
Kochasz Wisłę .... inaczej ...
|
Ja nie kibicuję składowi czy wieszakom. Ja kibicuję Wiśle.
I to ja się powinienem czuć zdołowany. Przecież skład jest elitarny dla takich elitarnych jak ty. Mnie nie uwzględniono w budzecie.
Jak już pozostałeś dopingować to chociaż rób to dobrze. Nie wiem, czy żryć w domu nie dają lub żrecie tyle kiełbach że usta full zapchane więc może dlatego brzmicie jak chórek gregoriański?
Może pomyślicie o jakiś megafonach, np. takich jak na procesjach i pielgrzymkach używają zakonni księżą.