emj10 napisał(a):

|
Co tam oceniac? Przecież prosiłes wtedy o linki to wrzuciłem pierwsze lepsze. Drugi raz nie mialem zamiaru tego szukac zwazywszy na to, ze siedze na necie GPRS.
|
Może lepiej po prostu uznać, że strategia obrony PO przez wciskanie kitu "PiS taki sam albo gorszy" jest słaba i oddać pole?
