Dariook napisał(a):

Za całą sytuację odpowiada tylko i wyłącznie bednarz. Wszystko potem jest następstwem jego zachowania.
|
Oczywiście, zawsze winna jest tylko jedna strona. Druga jest czysta jak łza. W taką bajkę nie uwierzy nikt, kto ma odrobinę zdrowego rozsądku i trochę pożył na tym świecie...