Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68131
Stary 18.06.2014, 11:28
Czy my mamy dwóch bocznych pomocników w kadrze? Tak mi się wydaje. Bo Boguski, Garguła czy Jankowski to na boki się kompletnie nie nadają. Po rozczarowaniu Szewczykiem chyba nie ostał się nawet żaden młody zawodnik na tą pozycję. W środku pomocy też się mocno przerzedziło. Wygląda na to, że będziemy grać 4-4-2. Słabo to wygląda. No ale jak bida to bida.
Ostatnio edytowane przez Arked : 18.06.2014 o godz. 11:30.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując