Dariook napisał(a):

Co to za twor? Klub pilkarski dla elit hehe daj spokuj. Bednarz i elita?
(...) Co za brednie z tym klubem dla elit! Klub jest dla kibiców, tych bagatych i biednych, wykształconych i roboli...Towarzystwo Sportowe zostało założone przez kibiców dla kibiców, więc wszelki próby selekcji i dzielenia kibiców , co gorsza podejmowane przez pół-człowieka, warszawiaka i przybłędą są co najmniej w....iające.
|
Mnie 'elita' kojarzy się z zestawieniem Realu i Atletico de Madrid czyli szpilka w druga strone błoń.
Inny produkt i target niż ma sąsiadka, wymyślony na kolanie a spowodowany konfliktem. Kążdy widzi to co jest jego sercu bliższe.
Dariook napisał(a):

|
Odpowiedzialni za bezpieczenstwo w kinie, są widzowie? Kabaret z PRL-u.
|
No dobrze, ale patrząc na Twoj post wyżej :
a) negujesz możliwość selekcji przez organizatora
b) nazywasz kabaretem wionesk organizatora aby w przypadku braku/nieskutecznej selekcji widzowie poniesli odpowiedzialnosć za czyny
c) równocześnie w poście wcześniej negujesz wysokość i radzaj środków zapobiegawczych w postaci kar czy konstrukcji prawa
Czyli rozumiem iż
porządek proponujesz utrzymać dobra wolą i zlotówką od kazdego wiślaka? 
A jak nie wyjdzie opowiedzialnośc ponosi Bednarz a płaci Cupiał? Innego wyjścia dla nas nie ma?
Cytat:
Już ci tłumaczyłem, że tutaj nie ma innych odbiorców. Bednarz nawet może sobie robić produkt dla dietetyków, tylko po co
|
Poniważ:
a) może
b) może
c) wydaje mu się że go na to stać a SKWK nie stwarza alternatywy (a moim zdaniem to błąd stowarzyszenia)
d) widzi zmiane w pokoleniową wśród kibiców na trybunach czyli nowych innych klientów:
Cytat:
|
Może i społeczeństwo się zmienia. jednak nie jest powiedzine, że są to zminy na lepsze. I zaznaczmy, że nie mówimy o całym społeczeństwie tylko o "kosmitach" którzy czasami na C się wbijają.
|
Dariook napisał(a):

|
"Złotówka od biletu" to była złotówka od kibiców a nie złotówka od bednarza.
|
Dobrze wiesz że nie. To
złotówka od kosmitów i wszelkich tych którzy nie wrzucali do tej pory do puszek. Symboliczny obowiązkowy podatek od 'widzów' którzy do tej pory nie wrzucali. Dlaczego? Ponieważ ten kto chce, zawsze da, niezależnie od formy zbiórki. Ci co nie chcą nie dadzą, chyba że klub da ze swojej kasy lub wymusi ową darowiznę w zamian za sprzedanie biletu.
Cytat:
|
Boom na siatkę? No wiesz jeśli reprezentacja gra mecz w hali 10tyś i na dodatek zjeżdzają wszelakie wioski, na których niema piłki to oczywiście że hala pęka w szwach. Dodajmy do tego, że jest max 10 reprezentacji które kreują poziom, to co rok mamy walkę o laury.
|
Czyli ktoś wyczuł i zagospodarował potencjał tych 'kosmitów' którzy na meczach piłki nie sa mile widziani. Czyli wracamy do podziału tortu, zmiany pokoleniowej etc etc. R22 musi do niej dorosnąć, tak jak Legia dorosła. Zobacz, oni tworzą klub do promocji młodych zadowników i sportu podkupując ich z całej Polski, reklamują się w dużych miastach, a u nas 'kibicowski beton' żyje w poprzedniej epoce i nawołuje do stawiania na wychowanków i Polaków. Gdzie Rzym a gdzie Krym.