Temat: OFE vs ZUS
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 18.06.2014, 09:16
Byłem w poniedziałek złożyć deklarację o zostaniu w OFE - babka w Zusie mi mówi "słusznie Pan zrobił" - ja takie oczy robię, a ona mówi że wszyscy pracownicy w Zusie co mają wybór wybierają OFE
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując