Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68128
Stary 18.06.2014, 08:58
W ogóle co do Garguły, to niezbyt sprawiedliwie jest oceniany wg mnie. Raz to ta sytuacja z kibicem, dwa ta obniżka pensji, na którą się dobrowolnie zgodził (można mówić, że i tak ma dużo, ale w kontrakcie miał więcej więc tylko jego dobra wola to była). Zresztą jak przychodził to chciało go pół ligi, a on tylko do Wisły chciał. Co do jego formy to uważam, że to jeden z przykładów zniszczenia przez kontuzje/błędy lekarzy. Natomiast co do zachowania, to uważam, że Łukasz akurat zawsze na poziomie.
Odpowiedz cytując