Wyświetl pojedynczy post
Ajronek
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5606
Stary 18.06.2014, 08:00
Dariook napisał(a):Wyświetl post
"Złotówka od biletu" to była złotówka od kibiców a nie złotówka od bednarza. Jedyną osobą która chciała coś za tą nieswoją złotówkę kupić, był bednarz...i była to odpowiedzialność za imprezę, której organizatorem był klub. Odpowiedzialni za bezpieczenstwo w kinie, są widzowie? Kabaret z PRL-u.
A czy klienci przywoływanego przez Ciebie kina dostają złotówkę od biletu


W społeczeństwie owiec wolę być... barankiem :sex:
Odpowiedz cytując