Dariook napisał(a):

|
"Złotówka od biletu" to była złotówka od kibiców a nie złotówka od bednarza. Jedyną osobą która chciała coś za tą nieswoją złotówkę kupić, był bednarz...i była to odpowiedzialność za imprezę, której organizatorem był klub. Odpowiedzialni za bezpieczenstwo w kinie, są widzowie? Kabaret z PRL-u.
|
A czy klienci przywoływanego przez Ciebie kina dostają złotówkę od biletu
