Dariook napisał(a):

Ja bym Garguły tak srogo nie oceniał.
Pewnie nie każdy wie, ale kiedyś tam wspólnie z Gołosiem opłacili leczenie jednego z kibiców Wisły, który wymagał delikatnego poskładania i dalszej rehabilitacji. Troszkę eurasów to kosztowało.
|
Nie wiedziałem, za to pełny szacunek.