Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68126
Stary 18.06.2014, 03:27
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Ja bym Garguły tak srogo nie oceniał.

Pewnie nie każdy wie, ale kiedyś tam wspólnie z Gołosiem opłacili leczenie jednego z kibiców Wisły, który wymagał delikatnego poskładania i dalszej rehabilitacji. Troszkę eurasów to kosztowało.
Nie wiedziałem, za to pełny szacunek.
Odpowiedz cytując