Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68125
Stary 18.06.2014, 02:13
s1mone napisał(a):Wyświetl post
(...)
Bardzo rzadko się zgadzamy, ale tu trudno nie przyznać Ci racji. Wilk zachował się jak oportunista, menda bez zasad. Nie jemu jednemu klub wisiał kasę, ale taki Bunoza, Chavez czy Jovanović potrafili się zachować. Tak, celowo przywołuję tu obcokrajowców, bo narodowość nie ma tu nic do rzeczy. Liczy się jakim jesteś człowiekiem.

Podobnie wygląda kwestia Garguły. Często sobie spaceruje po boisku, ale sam byłem pewny, że po udanej rundzie podpisze kontrakt z jakimś Zagłębiem żeby sobie dorobić na koniec kariery. A przy naszej obecnej kadrze potrzebny będzie bardzo...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując