Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68123
Stary 17.06.2014, 22:37
No proszę są tacy co uważają że piłkarze powinni grać u nas za darmo, baa grać.. Przypomnę że trener nie widział C. Wilka w składzie, ze wszystkich stron była presja odejdź, no to odszedł, teraz ..skoro mu się poszczęściło to go medialnie ..ukamieniować, bo to "szczur".. To jest tak, albo się chce piłkarza do drużyny i daje mu sie to do zrozumienia, albo odwrotnie i wówczas ma on prawo szukać szczęścia gdzie indziej, wszystko jedno czy się nazywa Szymanowski, Sobolewski, czy taki Małecki, czy inny taki Wilk.. To pierwsze nazwisko nie przypadkiem, bo dziś Pan Antoni, najlepszy obrońca, jak dla mnie w historii polskiej piłki, gdyby istniał w jego czasach internet z takim portalem jak ten ..to tez byłby wyzywany od szczurów.. Zbyt łatwo przychodzi niektórym pisanie takich dyrdymałów, ale cóż net przyjmie wszystko, ja tam Czarkowi, dobrze wspominając emocje z bramka na 1-2 z Apoelem, życzę aby zagrał kilka fajnych spotkań w lidzie hiszpańskiej. A Wiśle której życzę nieporównanie lepiej, aby nauczyła sie szanować, tak aktualnym piłkarzy, jak i byłych w kontekście również finansowych zobowiązań, dotyczy to również byłych trenerów.. kiedyś H.K. ostatnio R.M. Wisła aby była szanowana musi na szacunek pracować i płacić zobowiązania.. i nie zwalać polityki właściciela na wymyślone na poczekaniu holenderskie krasnoludki. Odpowiedzialność ponosi Pan Cupiał, jak sie do czegoś zobowiązuje pracodawca to powinien to realizować, albo jasno ogłosić jak zamierza to uczynić, a nie mamić poprzez Bednarza, który może nam powiedzieć wszystko, nawet w tym samym zdaniu, jednocześnie o zagrożeniu "likwidacji klubu", o "kłopotach bogactwa", braku licencji i ... jednoczesnym "wychodzenia na prostą".

PS. A Garguła, a kto by mu aktualnie zapłacił więcej, łaski nie robi, teza że gra za frytki ..bez komentarza.
Odpowiedz cytując