Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5605
Stary 17.06.2014, 21:01
Co to za twor? Klub pilkarski dla elit hehe daj spokuj. Bednarz i elita? Niech sobie klub Polo zalozy. Niech kupi konia i zapierdala po bloniach za pileczka, gowna sam sprzata - to tak na zaske.

Kazdy do biletu dostanie lokaja, limuzyne, miche koksu i tyle dupeczek ile obejmie. W parku Jordana bedzie tryskac ropa a z okraglaka ulatniac bedzie sie gaz lupkowy.

Zamiast BG na koszulkach gwiazda bedzie zlota a logo sekcji zmieni sie na herb szlachecki. Najtansze bilety zaczna sie od kwoty , ktorej nie beda w stanie przebic buraki od Witka...

Wisla wystapi z TME i tylko bedzie grac w LM. Nie dla tego ze zbyt wiele spotkan a ze wzgledu na koszty transmisji. Nie stac buractwa na ogladanie Elity.

Stadion bedzie nowy, amerykanski. Stary posluzy jako muzeum i przestroga dla przyszlych elit, jak s.......ic i sie nagolic.

Cupial bedzie gospodarzem murawy a bednarz robocopem. Jacek doczeka sie pomnika z brazu z wyrazami szacunku. Zapamietany zostanie jako ten ktory wszystkich sprzedal, wywoz gnoju z R22 zaczol od samego siebie. Dal przeklad innym jak nie dbajac o swoje imie i godnosc, zgolic frajerow, sprzedac siostre i otrzymac zaszczytny tytuł ....iszona Stulecia. Wyprzedzajac o o kilkaset rozpruc, cweline vel gestwine oraz komisarza Zawade. Borewicz zdyskwalifikowany na starcie...donos kogos incognito.
Bednarz Rozpruwacz biega z berłem i bawi sie w berka.

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
No to jednak zmiana - młode pokolenie jest bardziej 'tęczowe'. Tak ogólnie, skoro dawniej tego nie było. Bez znaczenia czy to pokolenie urabiane jest przez media czy nie - ono jest inne. Stąd też skoro społeczeństwo się zmienia to warto zmieniać je też pod siebie, zwłaszcza że widać iż jest podatne na zmiany. Dlatego tez nie widzę problemu w wizji Jacka - czyli klubu dla 'elit'. Jedynie droga troche nie ta i musi być przy współucziale 'C'. Niestety ten współudział nie może być 'kupiony' złotówką od biletu lub czymś podobnym.
Może i społeczeństwo się zmienia. jednak nie jest powiedzine, że są to zminy na lepsze. I zaznaczmy, że nie mówimy o całym społeczeństwie tylko o "kosmitach" którzy czasami na C się wbijają.

Nazwanie bednarza wizjonerem to spore nadużycie, telewizjer owszem, już bardziej. Co za brednie z tym klubem dla elit! Klub jest dla kibiców, tych bagatych i biednych, wykształconych i roboli...Towarzystwo Sportowe zostało założone przez kibiców dla kibiców, więc wszelki próby selekcji i dzielenia kibiców , co gorsza podejmowane przez pół-człowieka, warszawiaka i przybłędą są co najmniej w....iające.

"Złotówka od biletu" to była złotówka od kibiców a nie złotówka od bednarza. Jedyną osobą która chciała coś za tą nieswoją złotówkę kupić, był bednarz...i była to odpowiedzialność za imprezę, której organizatorem był klub. Odpowiedzialni za bezpieczenstwo w kinie, są widzowie? Kabaret z PRL-u.


Cytat:
Kiedyś może będzie tak że np. Legia awansuje do LM i będzie booom na piłkę ligową. My jako Klub musimy byc gotowi na przyjęcie nowych 'wyznawców' czy jak wolisz 'klientów', nawet na początku 'tęczowych'. My musimy to zrobić a nie druga strona błoń. Kojarzysz boom na siatkę u nas albo skoki narciarskie? Trzeba czekać na dobry moment i być gotowym. Tak widze wykorzystanie tego tortu (a nie wierze w Jacka).
Nie, nie będzie żadnego boomu. To Tak jak miał być boom po euro2012, powstały nowe stadiony i co ? Gówno. Po 17-nastu latach pasowało by sfarcic i zagrac w LM. Skorzysta na tym tylko L i jej finanse.

Boom na siatkę? No wiesz jeśli reprezentacja gra mecz w hali 10tyś i na dodatek zjeżdzają wszelakie wioski, na których niema piłki to oczywiście że hala pęka w szwach. Dodajmy do tego, że jest max 10 reprezentacji które kreują poziom, to co rok mamy walkę o laury.

Dzisiejsze skoki to zasługa tylko i wyłącznie Małysza.

Cytat:
Albo też tworzy produkt dla innych odbiorców. Może i niszowy ale bardziej 'zyskowny' w obecnej chwili dla właściciela. Tak jak mówiłem w pierwszej uwadze - nikt Bednarzowi nie zabroni stworzyć produktu dla 'elit'. To jak się on sprzeda czy sprzedaje to jest inna sprawa. Historia go oceni. Albo zapomni
.

Już ci tłumaczyłem, że tutaj nie ma innych odbiorców. Bednarz nawet może sobie robić produkt dla dietetyków, tylko po co?
Weż jeden z drugim długopis, idzcie na ulice i popytajcie ludzi czy są zainteresowani jakimiś farmazonami które są zazwyczaj kłamstwami? Czy ktoś ma ochotę zostać elitą Wisły i płacić z bilety na coś co go kompletnie nie interesuje? Zamiast piłki będzie balet mongolski?

Puknie się w czoło i frajerów karze poszukać w śród kibiców.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 18.06.2014 o godz. 01:35.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując