Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68116
Stary 17.06.2014, 16:20
asmistrz napisał(a):Wyświetl post
Źródło?(i Gerard, nie Gerrard, to nie Steven)



A propos, nie "apropo". Tylko idioci będą wychwalać Wilka za "oddawanie serducha na boisku". Trudno, żeby nie zapieprzał, to jego obowiązek, choć i z tym serduchem bym wątpił, czy aby na pewno się tak starał(notabene jeśli tylko to potrafił(?), to co miał robić?).
Uważasz, że lepiej się wypowiadać jak Wilk, który od zawsze chciał wyjechać, z Wisłą nie był w ogóle związany, pobierał tylko kasę i nic więcej, a gdy nadarzyła się okazja uciekł gdzie pieprz rośnie? Ok, dobre podejście. Dla mnie Buchalik może być dobrym punktem drużyny i widać, że będzie się starał bronić na wysokim poziomie.Jeśli chodzi o te nasze "gwiazdeczki", jak je nazwałeś, do kogo masz pretensje o to, że nie zostawiają serducha na boisku?
1.Szkoda, że inni piłkarze się tak nie przykładają nie zapieprzają- skoro jak sam powiedziałeś to obowiązek piłkarza.
2.Wilk, przychodząc do Wisły od razu postawił sprawę jasno, że to dla niego klub z którego chce się wybić do zagranicznego klubu, dlatego nikt normalny nie miał mu za złe odejścia, zresztą przypomnij sobie to w jakich okolicznościach odszedł i kto również odszedł z klubu- a tak zapomniałem, że łykasz tylko gówna wybiócze i na nich opierasz fakty.
Dziwne, że to że przyszedł do klubu, a nie był jego wychowankiem, nie przeszkadzało w tym, by został kapitanem, zresztą jako nieliczny w ostatnich latach miał jaja w śród zawodników i to zawsze on przyjmował na siebie pomyje od kibiców jako głowa drużyny.
3. Od Dudki przez Gargułę po ostatnio Meliksona, a wkrótce pewnie i Stilica.
Odpowiedz cytując