Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3346
Stary 17.06.2014, 13:56
suikoden napisał(a):Wyświetl post
NIE LUBIE SKWK to fakt.
Ale to motywuje kogoś by obrażał ludzi mi się niektórych zdanie tutaj nie podoba czy ja im ubliżam nie wyrażam tylko swoje zdanie.

Co do SKWK wystarczy trochę kulturki na stadionie i by było dobrze
Chłopie, skąd żeś się wziął ? Wszędzie cię pełno. Wazeliną smarujesz Bednarzowi glacę tak grubo, ze az wymiotować się chce.
Odpowiedz cytując