suikoden napisał(a):

NIE LUBIE SKWK to fakt.
Ale to motywuje kogoś by obrażał ludzi mi się niektórych zdanie tutaj nie podoba czy ja im ubliżam nie wyrażam tylko swoje zdanie.
Co do SKWK wystarczy trochę kulturki na stadionie i by było dobrze
|
Chłopie, skąd żeś się wziął ? Wszędzie cię pełno. Wazeliną smarujesz Bednarzowi glacę tak grubo, ze az wymiotować się chce.