Bo męczysz chłopino niemiłosiernie.. to nie dziwne, że komus nerwy puszczają.
Ty rzeczywiscie masz jakas szajbę na punkcie SKWK..
i sadzisz się do Miśka, który wpakował kilkaset tysięcy złotych, żeby TS Wisła nie upadło.
Tyle co on zrobił dla klubu za jednym zamachem to nie zrobili wszyscy jej pracownicy w garniturach po najlepszych uczelniach w Polsce przez kilkanascie lat, ktorzy notabene juz nie pracuja w Wisle bo zostali wyrzuceni za przekrety na koszt TS Wisla.
i chwalisz się, że kiełbaskę kupiłeś i wsparłeś klub. Niesamowity wyczyn!
Nie lubisz SKWK to o co ci chodzi? przeciez ich nie ma juz na stadionie.. Bednarzowi tez o to chodzilo, by sie ich pozbyc dzieki czemu bedzie coraz lepiej, no to jest coraz lepiej

Mial sie pozbyc bandytow dzieki czemu rodziny z dziecmi beda walic dzwiami i oknami, a efekt jest odwrotny bo w Polsce na stadion nie przychodzi sie dla pilki, ale przede wszystkim dla atmosfery, czasem rac, opraw, sektorowek, spiewow, pociskow w strone przyjezdnych, tym sie zyje na stadionie, to wzbudza najwiecej emocji i wywoluje adrealine, ktora wiekszosc potrzebuje po ciezkim kolejnym szarym i smutnym dniu w naszej rzeczywistosci, przyjsc na stadion, wydzierac morde, poskakac, pobluznic, odpalic race, zaprezentowac oprawe. Czy to lekarz, prawnik, szef firmy, kazdy z nich ma klapy na oczach i jedzie na calego.