emj10 napisał(a):

Pablo84 nie gadaj glupot, bo jak pytales ostatnio o linki to je uslusznie wrzucilem. Mogles poczytac i poszerzyc horyzonty
|
Można jeszcze raz? Bardzo rzadko tu jestem,ięc bardzo proszę o tą listę afer- jeśli o to ci chodziło.
P.S
Dzis o 20 każdy z Was niech przyjdzie i zabierzę parę osób ze sobą!!
https://www.facebook.com/events/725430077514317/