Wyświetl pojedynczy post
suikoden
Banita
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5578
Stary 17.06.2014, 11:58
Widze, że są tu ludzie zaślepieni SKWK trudno ja mam swoje zdanie i jego nie zmienie.

PS: nie popieram Bednarza, ale nie bojkotuje klubu
Odpowiedz cytując