wolfy napisał(a):

A po co pytania? Wyborcy PO przeciez wiedza ze glosuja na zlodzieji ale zaraz po nich sa pierwsi w kolejce do koryta. Kiedys byl taki program na ITV o zawodowych oszustach. Koles powiedzial ze uczciwego nigdy nie da sie oszukac natomiast chytrego za kazdym razem, wystarczy mu wmowic ze bedzie mial udzial w dymaniu mniej rozgarnietych. I takowoz wyborcy wiedza o tym ze glosuja na zlodzieja ale beda to robic dalej bo maja obiecane ze kiedys tam i oni sie nachapia kosztem tych "innych". Takie socjotechniczne zagranie pod polaczka-cwaniaczka do bycia ktorym nikt sie nie chce przyznac osobiscie ale jak widac po elektoracie jest ich calkiem sporo.