Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27255
Stary 17.06.2014, 10:50
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No i proszę, sondaż zaraz po aferze. PO - 28%.
Ktoś ma jeszcze jakieś pytania?
A po co pytania? Wyborcy PO przeciez wiedza ze glosuja na zlodzieji ale zaraz po nich sa pierwsi w kolejce do koryta. Kiedys byl taki program na ITV o zawodowych oszustach. Koles powiedzial ze uczciwego nigdy nie da sie oszukac natomiast chytrego za kazdym razem, wystarczy mu wmowic ze bedzie mial udzial w dymaniu mniej rozgarnietych. I takowoz wyborcy wiedza o tym ze glosuja na zlodzieja ale beda to robic dalej bo maja obiecane ze kiedys tam i oni sie nachapia kosztem tych "innych". Takie socjotechniczne zagranie pod polaczka-cwaniaczka do bycia ktorym nikt sie nie chce przyznac osobiscie ale jak widac po elektoracie jest ich calkiem sporo.