kuba.j.g. napisał(a):

|
Od tego rzadu i tego premiera oczekuje dokladnie tego samego, czego oczekiwalem od Kaczynskiego i jego rzadu w 2006 roku po nocnych rokowaniach o stoleczkach miedzy Begerowa a Lipinskim. Niestety tak jak wtedy sie nie doczekalem tak i teraz tez pewnie sie nie doczekam...bo do tego trzeba miec odrobine honoru a wyglada na to ze ani jeden ani drugi nawet nie wiedza co to jest.
|
moment moment, bo umknie:
przyrównujesz ofertę DRUKOWANIA PIENIĘDZY na polityczne zamówienie MINISTRA
do wewnątrzparlamentarnych rozgrywek o większość w sejmie?
dobry żart
nawet dla kogoś, kto na PiS nie głosował, zapewniam
prawie wyszło obiektywnie, prawie wspólny mianownik, brawo
---
towarzysz kraśko wczoraj na posterunku - molestował Sowę (mamma mia herbu zielona pietruszka), tego, co to dziwy naszym "reprezentantom" wpuszczał na zgrupowaniach
to rzeczywiście skandal
sowo przeproś stumilowy las czeka!