Wyświetl pojedynczy post
asmistrz
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68113
Stary 17.06.2014, 10:27
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Gerrard Bieszczad : Buchalik? - Nie znam.
Źródło?(i Gerard, nie Gerrard, to nie Steven)

JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
Populizmy, na które polecą chyba tylko idioci.

PS: Apropo Wilka, niech nasze obecne gwiazdeczki zostawiają chociaż w połowie tyle serducha na boisku co Wilk.
A propos, nie "apropo". Tylko idioci będą wychwalać Wilka za "oddawanie serducha na boisku". Trudno, żeby nie zapieprzał, to jego obowiązek, choć i z tym serduchem bym wątpił, czy aby na pewno się tak starał(notabene jeśli tylko to potrafił(?), to co miał robić?).
Uważasz, że lepiej się wypowiadać jak Wilk, który od zawsze chciał wyjechać, z Wisłą nie był w ogóle związany, pobierał tylko kasę i nic więcej, a gdy nadarzyła się okazja uciekł gdzie pieprz rośnie? Ok, dobre podejście. Dla mnie Buchalik może być dobrym punktem drużyny i widać, że będzie się starał bronić na wysokim poziomie.Jeśli chodzi o te nasze "gwiazdeczki", jak je nazwałeś, do kogo masz pretensje o to, że nie zostawiają serducha na boisku?
Odpowiedz cytując