Wyświetl pojedynczy post
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27248
Stary 17.06.2014, 09:22
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Bardzo dobry tekst do Sienkiewicza w artykule : "Ustąp, frajerze .." i nagrany filmik na youtube z demo RN przed Sejmem, gdzie matka jednego z zatrzymanych mówi jak na przykładzie jej syna wygląda w Polsce "państwo prawa".

http://wpolityce.pl/polityka/200979-...w-wewnetrznych




Chyba nie wiesz na czym polega manipulacja. Mogłeś ją ogladać przez godzinę 15 - 16 wczoraj na konferencji ryżego oszusta.

No dobrze...masz racje. Przeciez musisz wiedziec jaka jest roznica miedzy wlascicielem a kierownikiem nie? Wiec najzwyczajniej w swiecie klamales. Po prostu.
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...