Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5574
Stary 17.06.2014, 09:19
Dariook napisał(a):Wyświetl post


Łatwiej wyłapać w mordę podczas weekendowego wypadu do knajpy na rynek a mimo tego ludzi tam nie brakuje. Zastanawiające, no nie?
Potwierdzam. Sam stadion jest jednym z najbezpieczniejszych miejsc w Krakowie. Z powrotem do domu może być różnie, zwłaszcza jak ktoś mieszka w niewiślackich okolicach.

Powinno się przeprowadzić badanie socjologiczne- dlaczego mieszkańcy Krakowa nie chodzą na mecze.
Odpowiedz cytując