Dariook napisał(a):


Łatwiej wyłapać w mordę podczas weekendowego wypadu do knajpy na rynek a mimo tego ludzi tam nie brakuje. Zastanawiające, no nie?
|
Potwierdzam. Sam stadion jest jednym z najbezpieczniejszych miejsc w Krakowie. Z powrotem do domu może być różnie, zwłaszcza jak ktoś mieszka w niewiślackich okolicach.
Powinno się przeprowadzić badanie socjologiczne- dlaczego mieszkańcy Krakowa nie chodzą na mecze.