Bardzo dobry tekst do Sienkiewicza w artykule : "Ustąp, frajerze .." i nagrany filmik na youtube z demo RN przed Sejmem, gdzie matka jednego z zatrzymanych mówi jak na przykładzie jej syna wygląda w Polsce "państwo prawa".
http://wpolityce.pl/polityka/200979-...w-wewnetrznych
Cytat:
|
Nie wlasciciela a menadzera...kolejna manipulacja
|
Chyba nie wiesz na czym polega manipulacja. Mogłeś ją ogladać przez godzinę 15 - 16 wczoraj na konferencji ryżego oszusta.