|
Na razie to odpalono podobno ok. 2 godziny taśm. A jest ich nagranych jak wieść niesie kilka tysięcy. A więc jest duże prawdopodobieństwo, że i Donaldu został nagrany np. w kwestii "śledztwa smoleńskiego", dlatego pier....ł o zamachu stanu. Zapewne trwa takie dozowanie taśm, że na początku ma być wstęp, rozwinięcie, moment kulminacyjny i zakończenie. Jeśli ci co to ujawniają nie dobiją targu z ryzym to moze być ciekawie. Słuzby już gonią, szukają rewidują, (nawet właściciela knajpy zatrzymano).
Sienkiewicz powinien beknąć też za to, ze sugerował zniszczenie właściciela mennicy przy pomocy służb karno-skarbowych, tak jak to się dzieje w znanym programie "Państwo w państwie". Zresztą biznesmen od roku jest już przez nie niszczony. Jednym słowem państwo bezprawia.
|