Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68108
Stary 16.06.2014, 23:31
milosz napisał(a):Wyświetl post
[COLOR=#222222]Nonsens. Zarabia się na piłkarzach dobrych, narodowość nie ma tu znaczenia. Na Maorze zarobiliśmy, zyskaliśmy sportowo, również sprzedaliśmy go z zyskiem, a najlepszy transfer to była gwiazdka z nieba, czyli Marcelo, tyle że o ile w pierwszym przypadku był to piłkarz obserwowany i świadomie sprowadzony, to w drugim, był to czysty przypadek i zbieg okoliczności i szczęśliwy traf z pośrednikami. Tyle żeby prowadzić racjonalną politykę transferową, to trzeba znajomości rynku i profesjonalnej siatki skautów, a nie Kapki z Bednarzem i zamysł na góra rok do przodu co już jest cechą charakteryzującą właściciela. Powtórzę więc, iż to nie narodowość decyduje o wartości transferowej piłkarzy
Przecież nie chodzi mu o narodowość, ale o wiek i motorykę. Kij z defensywą, tego można by go jeszcze nauczyć, ale poprawić znacząco motoryki w wieku Stilicia się po prostu już nie da. Różnica między nim, a Maorem była taka, że Maor tę motorykę miał
Odpowiedz cytując