Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1033
Stary 16.06.2014, 23:01
Jeżeli ktoś się zastanawia, czy warto kupić nowego Wolfensteina (a pamięta starego) to mówię - WARTO! Nie ma multi, dla mnie to poważny minus, ale fabuła jest świetna. Czasem poważna, ale głównie z przymrużeniem oka No i BJ Blazkowitz w końcu usiłuje mówić po polsku
Odpowiedz cytując