Jeżeli ktoś się zastanawia, czy warto kupić nowego Wolfensteina (a pamięta starego) to mówię - WARTO! Nie ma multi, dla mnie to poważny minus, ale fabuła jest świetna. Czasem poważna, ale głównie z przymrużeniem oka

No i BJ Blazkowitz w końcu usiłuje mówić po polsku
