emj10 napisał(a):

|
Czyli rozumiem, ze Kaczmarek protegowany Lecha Kaczynskiego i Lepper to nie byli ministrowie tamtego rzadu? Podobnie jak wczesniej Lipiec nie byl ministrem tamtego rzadu, a wczesniej piastowal wysokie stanowisko w warszawskim ratuszu za kadencji Lecha Kaczynskiego?
|
Sprawiasz wrażenie jakbyś mieszkał gdzieś na Antarktydzie i nie rozumiał pojęcia "afera", ani tego na czym polegały działania Kaczmarka, ani roli Leppera. Jakbys o Lipcu dowiedział się teraz i nie zorientował, że nikt w PiS nie krył Lipca, jak to czyni się z różnymi złodziejami w PO.