Przeciez Lipiec wpadl dopiero, gdy afera zaczela poganiac afere, a drobnych afer z nim zwiazanych było wiecej niz kilka. O nieprawidlowosciach w OSIR-ze rozpisywalo się niegdys Zycie Warszawy, ale sam Lipiec wpadl dopiero przy grubszym dealu zwiazanym z COS-em.
http://m.forsal.pl/prawo/afera-tomas...adion-narodowy