|
Czyli rozumiem, ze Kaczmarek protegowany Lecha Kaczynskiego i Lepper to nie byli ministrowie tamtego rzadu? Podobnie jak wczesniej Lipiec nie byl ministrem tamtego rzadu, a wczesniej piastowal wysokie stanowisko w warszawskim ratuszu za kadencji Lecha Kaczynskiego?
Ja w żadne stopniowanie nie bawilem się wczesniej i nie zamierzam się bawic w przyszlosci. Na pewno nie zlapiesz mnie na opowiedzeniu się po ktorejs ze stron, gdyz zawsze bylem przeciwko obu partiom i tak samo jak cieszylem się gdy Giertych wygarnial Kurskiemu gdy konczyla się IV RP tak samo będę cieszyl się gdy pierdyknie rzad Tuska. Moje posty w tym temacie sprzed kilku lat raczej jasno pokazywaly jaki mam stosunek do lajna z POPiS-u.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 16.06.2014 o godz. 19:59.
|