Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27231
Stary 16.06.2014, 19:41
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Bezposrednia przyczyna upadku IV RP byla seksafera w Samoobronie, ktora gral glownie Ziobro w celu rozbiciu SO oraz oczywiscie afera gruntowa w ktora zamieszanych było kilku poslow, dwoch ministrow Lepper i Kaczmarek, komendant glowny policji oraz jeden z najbogatszych ludzi w kraju Krauze. A wszystko to przy udziale obecnego redaktora naczelnego “Wprost” Latkowskiego, u ktorego nocowal Kaczmarek przed aresztowaniem CBA.
Nie, ale ja pytałem o afery. Nie o pierdoły rozdmuchane przez media (nie będę pisał gdzie mam tą "seksaferkę", bo tego typu akcji jest od metra w każdej partii i nie tylko).
Pytałem o afery z udziałem PiS-u. Stawiasz znak równości miedzy nimi a PO, to przypomnij mi te ich afery.

Ja od początku stałem na stanowisku, że PO to mafia, partia władzy i robienia wałów na lewo i prawo. Chciałbym wiedzieć, na czym opierasz przekonanie, że jedni warci drugich.

Acha, pośmiejmy się z "układu". Ten Kaczyński to ma dopiero paranoję. Lol.
Pośmiejmy się też z jego paranoi na punkcie służb specjalnych. Zwłaszcza w kontekście wycieku tych taśm.

Do czego zmierzam... Wiele osób krytycznie się pomyliło w ocenie stanu państwa, wręcz wyszło na idiotów. Nie było wśród niech jednak niepopularnego "Kaczora".
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie ma żadnej afery taśmowej, Sienkiewicz i Belka troszczą się o Państwo i co nam zrobicie?
Zagłosujemy na was w następnych wyborach, bo inaczej PiS przejmie władzę, a wtedy zatrzyma się Ziemia.

To już jest n-ta poważna afera z udziałem PO. Wyborcy są już wytresowani, czekają tylko żeby ktoś im rzucił patyk.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.06.2014 o godz. 19:45.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!