Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5557
Stary 16.06.2014, 15:26
Ludzie, czy kiedykowlwiek dostaliście racą w łeb ? Spaliła wam kurtkę kiedyś ?
Niech mi nikt nie pier***, że jacek walczy o bezpieczeństwo, bo bezpiecznie od dobrych kilku lat jest.
Odpowiedz cytując