Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68103
Stary 16.06.2014, 14:47
suikoden napisał(a):Wyświetl post
Jarosław Fojut opuścił Tromsř IL
http://www.90minut.pl/news/234/news2...romsoe-IL.html


Może pomyśleć o wzmocnieniu na ławke gorszy od Czekaja nie będzie
Jeśli akurat w tej chwili nie będzie kontuzjowany . Nie sądzisz że czwórka stoperów : Głowa , Jova , Fojut i Czekaj wszyscy niestety bardzo podatni na kontuzje to rozwiązanie bardzo ryzykowne ? Przydałbym nam się stoper ze zdrowiem jak Marcelo który rozegrałby większość sezonu .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 16.06.2014 o godz. 16:35.
Odpowiedz cytując