suikoden napisał(a):

Jeśli akurat w tej chwili nie będzie kontuzjowany . Nie sądzisz że czwórka stoperów : Głowa , Jova , Fojut i Czekaj wszyscy niestety bardzo podatni na kontuzje to rozwiązanie bardzo ryzykowne ? Przydałbym nam się stoper ze zdrowiem jak Marcelo który rozegrałby większość sezonu .