emj10 napisał(a):

|
Zdziwie się jak nie bedzie przedterminowych wyborow, bo sytuacja kiedy SLD po aferze Rywina trwalo przez wiele miesiecy w rzadzie mniejszosciowym pokazala 9 lat temu, ze to droga do niebytu politycznego.
|
Licze że podczas następnych wyborów nie bedziesz znowu wrzucał nieważnych głosów do urny tylko poprzesz obóz patriotyczny skupiony wokól Jarosława gdyż Ojczyzna nasza znalazła sie obecnie nad przepaścią a struktury państwa przestają działać.