Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27209
Stary 16.06.2014, 14:27
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Zdziwie się jak nie bedzie przedterminowych wyborow, bo sytuacja kiedy SLD po aferze Rywina trwalo przez wiele miesiecy w rzadzie mniejszosciowym pokazala 9 lat temu, ze to droga do niebytu politycznego.
Jaja sobie robisz? Zamiotą pod dywan, z błogosławieństwem Polsatu, GW i TVN-u.
Nie udawajmy, że żyjemy w normalnym kraju.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!