Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5554
Stary 16.06.2014, 14:15
Cytat:
Jak bym miał kasę to też bym wspierał klub.
Chociaż i tak to robię karnet,bilet,kiełbaski piwo, 1% NA STOWARZYSZENIE TSW
Może nie jestem filantropem, ale zawsze wspieram klub.

A ci co tak bojkotują to super wspierają klub, zamiast wspierać klub to powodują, że Wisła ma straty finasowe.

Wy nie działacie na szkodę Bednarza bo on swoje pieniądze i tak weźmie. A my zamiast chodzić na stadion by spowodować to, że długi będą szybciej spłacić i przeznaczyć na kasę na wzmocnienia. To wszyscy płaczą, że Cupiał nie daje a drogi kibicu kup karnet,kup bilet,kiełbaskę, koszulkę daj 1% podatku. Zachęć sąsiada by poszedł na mecz.
Przepuściłem w translatorze google Twojego posta, ale nie wykrył mi języka. Możesz jeszcze raz go napisać, nawet w stylu "kali jeść kiełbaska"?
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując