Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5550
Stary 16.06.2014, 13:50
Zrozum debilu że jak ktoś inwestuje w klub to myśli kategoriami jak niektórzy debile żeby się nachapać ale po prostu chce dobrze dla klubu.

A jeśli ci ktoś pokaże faktury że Misiek nic nie zarabia to każdy z forum może ci nakopać do dupy i czy przyjdziesz na kolanach i odszczekasz

Litości - niech ktoś zrobi tu porządek.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując