Zrozum debilu że jak ktoś inwestuje w klub to myśli kategoriami jak niektórzy debile żeby się nachapać ale po prostu chce dobrze dla klubu.
A jeśli ci ktoś pokaże faktury że Misiek nic nie zarabia to każdy z forum może ci nakopać do dupy i czy przyjdziesz na kolanach i odszczekasz
Litości - niech ktoś zrobi tu porządek.