Wyświetl pojedynczy post
Kroq
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27208
Stary 16.06.2014, 13:42
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Zdziwie się jak nie bedzie przedterminowych wyborow, bo sytuacja kiedy SLD po aferze Rywina trwalo przez wiele miesiecy w rzadzie mniejszosciowym pokazala 9 lat temu, ze to droga do niebytu politycznego.
Ja mam nadzieję ,że w październiku będziemy mieli samorządowe połączone z tymi do sejmu. Chociaż taniej będzie, a im szybciej ten "rząd" się zwinie tym lepiej.