emj10 napisał(a):

|
Zdziwie się jak nie bedzie przedterminowych wyborow, bo sytuacja kiedy SLD po aferze Rywina trwalo przez wiele miesiecy w rzadzie mniejszosciowym pokazala 9 lat temu, ze to droga do niebytu politycznego.
|
Ja mam nadzieję ,że w październiku będziemy mieli samorządowe połączone z tymi do sejmu. Chociaż taniej będzie, a im szybciej ten "rząd" się zwinie tym lepiej.