Manhunt napisał(a):

Ktoś poinformowany wie może jak wygląda sytuacja finansowa w TS
|
Dzięki Miśkowi zdecydowanie lepiej. I reszcie ludziom dobrej woli.
Wszystko jest jak na najlepszej drodze.
W końcu restauracja "U Wiślaków" generuje zyski. Do tego siłownia. Nowa sekcja. A to dopiero początek.
Najważniejsze, że jest bardzo dobra atmosfera. Teraz klubem kierują wiślacy z krwi i kości. Wszystkie hieny zostały dyscyplinarnie wypie.rdolone na zbity pysk.
W przeciągu kilku miesięcy dług TS Wisła zmalał o blisko 2 miliony złotych.
I powoli zaczyna generować zyski, a nie przynosić straty (ostatnie miesiące były PIERWSZYMI OD WIELU LAT kiedy TS Wisła była na PLUSIE)