Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5546
Stary 16.06.2014, 13:41
Manhunt napisał(a):Wyświetl post
Ktoś poinformowany wie może jak wygląda sytuacja finansowa w TS

Dzięki Miśkowi zdecydowanie lepiej. I reszcie ludziom dobrej woli.
Wszystko jest jak na najlepszej drodze.
W końcu restauracja "U Wiślaków" generuje zyski. Do tego siłownia. Nowa sekcja. A to dopiero początek.
Najważniejsze, że jest bardzo dobra atmosfera. Teraz klubem kierują wiślacy z krwi i kości. Wszystkie hieny zostały dyscyplinarnie wypie.rdolone na zbity pysk.

W przeciągu kilku miesięcy dług TS Wisła zmalał o blisko 2 miliony złotych.
I powoli zaczyna generować zyski, a nie przynosić straty (ostatnie miesiące były PIERWSZYMI OD WIELU LAT kiedy TS Wisła była na PLUSIE)
Ostatnio edytowane przez element : 16.06.2014 o godz. 13:46.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując