Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27206
Stary 16.06.2014, 13:35
kuba.j.g. napisał(a):Wyświetl post
I niby wszystko fajnie, niby da sie to czytac ale jakbys nie pomanipulowal to bys sie pochorowal chyba. Otoz nawet ze rozmowy nie wynika ze Tusk planuje oddanie gazoportu na 2017 rok a tym bardziej nie wynikaja stad sugestie, jakoby robil to na zlecenie Putina, jak to sugerujesz a wynika jedynie, ze Wlosi maja w dupie i opozniaja budowe a z umow z nimi sporzadzonych nie wynikaja zadne kary za te opoznienia. Czemu nie zasugerujesz, ze to wloski wykonawca dziala na szkode Polski, pod dyktando Gazpromu? Bo ci tak nie wygodnie i nie pasuje do tezy
To źle zrozumiałeś, chodziło mi o to, ze marny, nieudolny i skorumpowany rząd podpisał tak umowy, ze cieszy się Rosja nie Polska. Która to juz z rzędu umowa, która wystawia państwo polskie na niebezpieczeństwo ? Najpierw gazoport miał byc oddany w 2014 , potem w 2015 a teraz się dowaidujemy że dopiero w 2017. A do tego czasu Polacy Nic się nie stało ale redźcie sobie sami w razie czego. Nie ?