Wyświetl pojedynczy post
misiek_86
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68098
Stary 16.06.2014, 13:18
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Więc ze Stilićem warto podpisać dłuższy kontrakt... bo w naszej lidze "wymiata" a nie dlatego że na nim coś zarobimy. Bo zarabiać to można głównie na "młodym polskim drewnie"
Pełna zgoda, co nie zmienia faktu, że gracza tej klasy na pozycję AM nie znajdziemy łatwo za darmo, więc powinien dostać jakąś propozycję podwyżki i dołożenia 1-2 lat do długości umowy. Pytanie czy w ogóle nas na to stać...
Studiuję w Warszawie... ale w sercu wciąż WISEŁKA!!!!
Odpowiedz cytując