Ogryzek napisał(a):

Więc ze Stilićem warto podpisać dłuższy kontrakt... bo w naszej lidze "wymiata" a nie dlatego że na nim coś zarobimy. Bo zarabiać to można głównie na "młodym polskim drewnie"
|
Pełna zgoda, co nie zmienia faktu, że gracza tej klasy na pozycję AM nie znajdziemy łatwo za darmo, więc powinien dostać jakąś propozycję podwyżki i dołożenia 1-2 lat do długości umowy. Pytanie czy w ogóle nas na to stać...